Zawsze chciałem robić gry. Bo chciałem budować światy – chciałem więc pisać książki, robić gry, tworzyć filmy. Opowiadać. Gry zaś jako medium są chyba najbardziej kompleksowe ze wszystkich. Najciekawsze. Najmłodsze – więc i najwięcej jest tutaj do odkrycia. 

W okolicach 2014 roku, w parę osób (Łukasz Czechowicz – programista, Franciszek Zgliński – grafik, Krzysztof Biliński – twórca soundtracku, oraz ja – odpowiadający za krótką fabułę i PR) postanowiliśmy stworzyć małą grę mobilną. Gra nazywa się Hostile Dimension.  Wydawcą był Play Sp. z o. o. – nazwaliśmy się zaś Alrauna Studios. Była wydana na Steam, oraz w wersji pudełkowej nabyć ją było można w niektórych sklepach, takich jak Komputronik.

 

O TEJ GRZE

Rok 2514. Jesteś jednym z pilotów IV sprzymierzonej floty kosmicznej. Na krańcach przestrzeni znanej ludziom doszło do pierwszego kontaktu z obcymi. Nie byli przyjaźnie nastawieni.

Aby obronić ludzkość, musisz niszczyć patrole wroga, zdobywając ciągle nowe, mocniejsze statki. Możliwa jest też gra w trybie multiplayer.
– 3 typy statków kosmicznych,
– 3 rasy, którymi możesz grać,
– 3 tryby gry,
– 10 typów broni.

 

 

 

hd2
hd3
hd0
hd1
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

W 2016 roku, jesienią, z inicjatywy Łukasza Czechowicza zarejestrowana została firma: Alrauna Studio Sp. z o. o. – której obecny skład wygląda następująco:

Łukasz Czechowicz (programista, prezes studia)
Michał Stonawski (twórca fabuły, questów, game designer)
Joanna Krystyniecka (kompozytor ścieżki dźwiękowej, producent)
Mateusz Stolarczyk (twórca poziomów gry)

Pracujemy nad grą „The Way Back” – thrillerem psychologicznym opartym o śledztwo w sprawie dawnej miłości głównego bohatera, który powtórnie musi stawić czoła wydarzeniom przeszłości. Projekt został ogłoszony podczas PGA 2017. Jesteśmy także laureatami konkursu ogłoszonego przez ARP Games, gdzie obecnie zyskujemy pomoc w szlifowaniu gry.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Zachęcam do zapoznania się z udostępnionymi fragmentami soundtracku, by Joanna Krystyniecka:

Arcadnis: The Way Back OST – Midnight
Arcadnis: The Way Back OST – Friend’s House
Arcadnis: The Way Back OST – Raindrops On His Arms